Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ lorawan energy meter ] αγώνας 212 προϊόντα.
Τρέχουσα επικοινωνία ενεργειακών μετρητών RS485 ισχύος τάσης LoRaWAN τριφασική
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Έξυπνες λύσεις ενεργειακών μετρητών LoRaWan IOT για την ενισχυμένη διαχείριση ηλεκτρικής ενέργειας
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Ο cOem IoT βάσισε την τριφασική πλατφόρμα διαχείρισης της ενέργειας LoRaWAN ενεργειακών μετρητών
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Έξυπνος μετρητών DDZY2397 220V LoRaWAN ενιαίας φάσης μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας IoT ασύρματος
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 220V/3*220v/380v |
| Λειτουργούσα τάση: | 80% Η.Ε των Η.Ε ~ 115% |
Έξυπνος IoT εγχώριος έξυπνος μετρητής LoRaWAN 50Hz ενεργειακών μετρητών ενιαίας φάσης ηλεκτρονικός
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
Ευφυείς ενιαίας φάσης IoT ενεργειακών μετρητών λύσεις μετρητών LoraWan έξυπνες
| Όνομα: | Έξυπνος ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
ODM τριφασικός ενεργειακών μετρητών μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας LoraWan έξυπνος 80A/100A
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Lorawan έξυπνος ενεργειακών μετρητών ασύρματος τριφασικός μετρητής 3 δύναμης μετρητών ψηφιακός Wifi ηλεκτρικός μετρητής φάσης
| Όνομα: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργειακός μετρητής IoT Lorawan |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Βάρος: | 1.2kg |
LoRaWAN έξυπνος μετρητής ραγών ενιαίας φάσης DIN μετρητών ηλεκτρικής ενέργειας ενεργειακών μετρητών έξυπνος προπληρωμένος ενεργειακός
| Όνομα: | Μονοφασικός ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Επίδειξη: | Οθόνη LCD |
| Λειτουργήστε τη ζωή: | >10 έτη |
Ασύρματος ενεργειακός μετρητής 3 LoRaWAN έξυπνες συσκευές ελέγχου εγχώριας ενέργειας μετρητών ενεργειακών μετρητών 220v KWH φάσης
| όνομα: | Τριφασικός ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Επίδειξη: | Οθόνη LCD |
| Λειτουργήστε τη ζωή: | >10 έτη |

