Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ odm temperature measuring system ] αγώνας 93 προϊόντα.
Έξυπνες λύσεις ενεργειακών μετρητών LoRaWan IOT για την ενισχυμένη διαχείριση ηλεκτρικής ενέργειας
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Βασισμένο ενεργειακό στο IoT μετρώντας σύστημα ενεργειακών μετρητών RS485 LoRaWAN τριφασικό
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
50Hz ο τριφασικός ενεργειακός μετρητής Iot βάσισε τα έξυπνα πρότυπα ενεργειακών μετρητών DL/T645-2007
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Ο cOem IoT βάσισε την τριφασική πλατφόρμα διαχείρισης της ενέργειας LoRaWAN ενεργειακών μετρητών
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
RS485 έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας/βασισμένος στο IOT ενεργειακός μετρητής για και
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Έξυπνη διαχείριση υδρομέτρων συστημάτων δοσολογίας νερού ενιαίας φάσης IOT
| Όνομα: | Έξυπνος ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Προηγμένες ενιαίας φάσης λύσεις δοσολογίας ενεργειακών μετρητών βασισμένες στο IoT προπληρωμένες
| Όνομα: | Έξυπνος ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | ενιαίος |
COem 50Hz έξυπνος ηλεκτρικής ενέργειας μετρητής φάσης KWH 3 μετρητών ευφυής
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
LoRaWAN τριφασικός ενεργειακών μετρητών ασύρματος ενεργειακός μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας μετάδοσης βασισμένος στο Iot
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 3×220/380V |
| Κατανάλωση ισχύος: | Μη επικοινωνία state≤1.5W, στην επικοινωνία state≤3W |
Lorawan έξυπνος ενεργειακών μετρητών ασύρματος τριφασικός μετρητής 3 δύναμης μετρητών ψηφιακός Wifi ηλεκτρικός μετρητής φάσης
| Όνομα: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργειακός μετρητής IoT Lorawan |
|---|---|
| Συχνότητα: | 50Hz |
| Βάρος: | 1.2kg |

