Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ odm temperature measuring system ] αγώνας 93 προϊόντα.
LoRaWAN ενεργειακών μετρητών IoT ασύρματος τοίχος μετρητών 3 φάσης ηλεκτρικός που τοποθετείται
| Όνομα: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργειακός μετρητής IoT Lorawan |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας: |
Ασύρματος LoRaWAN τριφασικός ηλεκτρικός μετρητής IoT ενεργειακών μετρητών έξυπνος
| Όνομα: | Τριφασικός έξυπνος μετρητής |
|---|---|
| Υλικό: | Φλόγα - καθυστερών |
| Επίδειξη: | Οθόνη LCD |
Αστικός LoRaWAN έξυπνος ηλεκτρικός μετρητών ελέγχου ΜΕΣΟΣ ενεργειακός μετρητής ενεργειακών μετρητών μετρητών πολυσύνθετος για το σπίτι
| Όνομα: | Έξυπνος ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Άμεσος που συνδέεται |
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 3×220/380V |
Έξυπνος τριφασικός ψηφιακός άμεσος LoRaWAN ενεργειακών μετρητών ασύρματος που συνδέεται
| Όνομα: | Τριφασικός έξυπνος ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Επίδειξη: | Οθόνη LCD |
| Λειτουργήστε τη ζωή: | >10 έτη |
Ασύρματος ενεργειακός μετρητής 3 LoRaWAN έξυπνες συσκευές ελέγχου εγχώριας ενέργειας μετρητών ενεργειακών μετρητών 220v KWH φάσης
| όνομα: | Τριφασικός ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Επίδειξη: | Οθόνη LCD |
| Λειτουργήστε τη ζωή: | >10 έτη |
220V LoraWan IoT έξυπνος ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης ενεργειακών μετρητών DDZY2397 ασφαλής
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Τάση (Β): | 220V |
| Τρέχων (Α): | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) Α |
Υψηλός ενεργειακός μετρητής IoT ασύρματο 50Hz 220V 1 φάση DDZY2397 LoRaWAN ακρίβειας
| Όνομα: | Ενεργειακός μετρητής DDZY2397 ακρίβειας TimeWave 220V LoRaWAN μονοφασικός IoT έξυπνος ασύρματος υψηλ |
|---|---|
| Μέγεθος: | 160mm × 112 χιλ. × 58 χιλ. |
| Ζωή εργασίας: | >10 έτη |
Ασύρματος έξυπνος μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας Iot ενεργειακών μετρητών ενιαίας φάσης 220V LoRaWAN
| Όνομα: | Ενεργειακός μετρητής IoT LoRaWAN |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό κοχύλι |
| Δομή: | Τοίχος που τοποθετείται |
Έξυπνη LoRaWAN αντίσταση μόνωσης μετρητών δύναμης ενιαίας φάσης ενεργειακών μετρητών ασύρματη
| όνομα: | Έξυπνη ηλεκτρική ενέργεια ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Υλικό: | φλόγα - καθυστερών |
| Δομή: | Άμεσος που συνδέεται |
Φλόγα ενεργειακών μετρητών ενιαίας φάσης LoRaWAN - προηγμένος καθυστερών έξυπνος μετρητής Watt μετρητών IOT κατανάλωσης ισχύος
| Όνομα: | Έξυπνος ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Υλικό: | Φλόγα - καθυστερών |
| Δομή: | Άμεσος που συνδέεται |

