Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
Μετρητής φυσικού αερίου μακράς εμβέλειας κατηγορίας ΑΒ με τοιχώδη οθόνη LCD και 3000m
| Lorawan Protocol: | Class A And Class B |
|---|---|
| Battery Life: | 10 Years |
| Reading Distance: | >3000m |
Έξυπνος μετρητής κρύου / θερμού νερού LoRaWAN με εγκατάσταση DIN Rail για βελτιστοποιημένη κατανάλωση
| Installation: | Horizontal&Vertical |
|---|---|
| Specific Parameters: | Cold Water Meter,Hot Water Meter |
| Nominal Caliber: | 15/20/25mm |
Οριζόντιο / κατακόρυφο βουνό LoraWan κρύο / ζεστό μετρητή νερού με ονομαστική διάμετρο 15-25mm
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
|---|---|
| Installation: | Horizontal&Vertical |
| Dimensions: | 160mm X 110mm X 70mm |
Μετρητής υπερήχων αερίου με εμβέλεια μετάδοσης 2 χλμ.
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Transmission Range: | 2km |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Μετρητής ροής νερού LoRaWAN με ψηφιακή οθόνη για τη διαχείριση κρύου / θερμού νερού
| Battery Life: | 10 Years |
|---|---|
| Temperature Grade: | T30/T90 |
| Nominal Caliber: | 15/20/25mm |
Ακριβής έξυπνη μέτρηση νερού απλουστευμένη με το LoRaWAN των 868/915 MHz
| Display Method: | Digital |
|---|---|
| Medium Temperature: | Cold/Hot Water |
| Frequency Band: | 868/915 MHz |
Έξυπνο μετρητή ενέργειας LoRaWAN με εξωτερική κεραία για αυξημένη αξιοπιστία
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Interface: | UART/I2C/SPI/USB |
| Antenna: | External |
15/20/25mm LoRaWAN έξυπνο μετρητή νερού για εγκατάσταση σιδηροδρόμου DIN
| Nominal Caliber: | 15/20/25mm |
|---|---|
| Temperature Grade: | T30/T90 |
| Installation Type: | DIN Rail |
Μετρητής φυσικού αερίου για βιομηχανική παρακολούθηση ενέργειας με ευφυή διαμόρφωση LoRa
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
|---|---|
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
| Operating Temperature: | -40℃ To 85℃ |
0.3-50Kbps Μετρητής ενέργειας LoRaWAN με διεπαφές UART/I2C/SPI/USB
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
|---|---|
| Frequency Range: | 868MHz |
| Protocol: | LoRaWAN |

