Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
Ακριβής έξυπνος μετρητής βιομηχανικού αερίου με εύρος θερμοκρασίας -40 °C έως +85 °C και εύρος μετάδοσης 2 χλμ.
| Weight: | 20g |
|---|---|
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
Έξυπνο μετρητή αερίου / υπερηχητικό μετρητή αερίου - 868MHz Συχνότητα - 2km μετάδοση - ακρίβεια - 20g
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Antenna: | External |
| Frequency Range: | 868MHz |
Μετρητής νερού υπερήχων LoRaWAN για κάθετη / οριζόντια εγκατάσταση με DIN Rail Mount
| Installation: | Horizontal&Vertical |
|---|---|
| Pressure Loss Level: | △ P≤0.063MPa |
| Installation Method: | Horizontal |
T30/T90 Συμβατός μετρητής νερού LoRaWAN με βαθμό θερμοκρασίας 15-25 mm
| Specific Parameters: | Cold Water Meter,Hot Water Meter |
|---|---|
| Installation Type: | DIN Rail |
| Frequency Band: | 868/915 MHz |
15/20/25mm LoRaWAN Ψηφιακή οθόνη Μετρητής νερού Οριζόντια / κάθετη 868/915 MHz
| ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ: | 1525mm |
|---|---|
| Τύπος: | Κρύο/μετρητής ζεστού νερού |
| Μέθοδος εγκατάστασης: | Οριζόντια |
Έξυπνος μετρητής αερίου Υπερήχων μετρητής αερίου με εκτεταμένη εμβέλεια μετάδοσης δεδομένων 2 χλμ.
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Ασύρματος ψηφιακός μετρητής νερού για έξυπνο σπίτι με τηλεπαρακολούθηση
| Display Method: | Digital |
|---|---|
| Medium Temperature: | Cold/Hot Water |
| Installation Method: | Horizontal |
T90 βαθμός ακρίβειας 15-25mm Ψηφιακό μετρητή νερού κρύου / θερμού νερού με εγκατεστημένο σιδηρόδρομο Din
| Nominal Diameter: | 15-25mm |
|---|---|
| Installation Type: | DIN Rail |
| Medium Temperature: | Cold/Hot Water |
Ακριβής μετρητής κρύου νερού LoraWan Ασύρματος μετρητής νερού LoRaWAN 15/20/25mm ονομαστικό διαμετρητή
| Specific Parameters: | Cold Water Meter,Hot Water Meter |
|---|---|
| Temperature Grade: | T30/T90 |
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
Χαμηλή απώλεια πίεσης LoRa Ψηφιακό LoRaWAN μέτρο κρύου / θερμού νερού για εξ αποστάσεως ανάγνωση
| Nominal Caliber: | 15/20/25mm |
|---|---|
| Temperature Grade: | T30/T90 |
| Display Method: | Digital |

