Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ lorawan energy meter ] αγώνας 212 προϊόντα.
Ευφυής μετρητής αερίου IoT LoRaWAN πραγματικός - μετρητής κατανάλωσης αερίου χρονικού ελέγχου
| ProductProtocol: | Έξυπνος μετρητής αερίου LoraWan |
|---|---|
| Ονομαστική ροή (m3/h): | 1.6/2.5/4.0 |
| Μέγιστη ροή (m3/h): | 2.5/4.0/6.0 |
Έξυπνη οθόνη κατηγορίας LCD του yw-TW 1,5 τύπων IoT μετρητών αερίου LoRaWAN TimeWave
| Πιέσεις εργασίας (kPa): | ≤30 |
|---|---|
| Συνολική απώλεια πίεσης (PA): | ≤250 |
| Επίπεδο ακρίβειας: | 1.5 κατηγορία |
προπληρωμένος έξυπνος ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης ενεργειακών μετρητών DDZY2397 50Hz IoT
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Τάση (β): | 220v |
| Τρέχων (Α): | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) Α |
Ασύρματη δύναμης έξυπνη Lorawan ενιαίας φάσης μετρητών ηλεκτρική ενεργειακή μέτρηση IoT
| Όνομα: | Έξυπνος ηλεκτρικός ενεργειακός μετρητής IoT ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Χρώμα: | off-white |
| Μέγεθος: | 160mm×120mm×58mm |
Τριφασικοί μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας LoRaWAN έξυπνοι με App τη λειτουργία τηλεχειρισμού
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
LoRaWAN έξυπνος άμεσος συνδεδεμένος βασισμένος στη Lora ενεργειακός μετρητής IoT μετρητών ενιαίας φάσης ψηφιακός ηλεκτρικός
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 220V/3*220v/380v |
| Λειτουργούσα τάση: | 80% Η.Ε των Η.Ε ~ 115% |
Οριζόντιο / κατακόρυφο βουνό LoraWan κρύο / ζεστό μετρητή νερού με ονομαστική διάμετρο 15-25mm
| Connectivity Protocol: | LoraWan |
|---|---|
| Installation: | Horizontal&Vertical |
| Dimensions: | 160mm X 110mm X 70mm |
Αυτόματη διαχείριση δαπανών αερίου θερμότητας ηλεκτρικής ενέργειας νερού συστημάτων ανάγνωσης μετρητών LoRaWAN
| Όνομα: | Σύστημα διαχείρισης δαπανών ανάγνωσης μετρητών |
|---|---|
| Αρχιτεκτονική: | B/S architecture+applet/APP+standard API |
| Ενισχυτικά όργανα: | μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας, υδρόμετρο, μετρητής αερίου, κ.λπ. |
Μακρινό σύστημα LoRaWAN τέσσερα ανάγνωσης μετρητών δαπανών σε ένα αέριο θερμότητας ηλεκτρικής ενέργειας νερού
| Όνομα: | Νερό συστημάτων δαπανών ανάγνωσης μετρητών |
|---|---|
| Τρόπος επικοινωνίας: | LoraWan |
| Εμπορικό σήμα: | Timewave |
Έξυπνη προπληρωμένη λύση LoRaWAN ενεργειακής δοσολογίας μετρητών αερίου με πραγματικό - ανάλυση χρονικών στοιχείων και απεικόνιση
| Όνομα: | Μετρητής αερίου |
|---|---|
| Shell: | Αργίλιο ή χάλυβας |
| Βαθμός ακρίβειας: | Βαθμός 1,5 |

