Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ lorawan energy meter ] αγώνας 212 προϊόντα.
Ενιαία τριφασική ενότητα επικοινωνίας LoRaWAN υδρομέτρων πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις έξυπνη
| Όνομα: | Έξυπνη ενότητα επικοινωνίας μετρητών LoRaWAN |
|---|---|
| Τάση εισαγωγής: | 12v |
| Ρεύμα εισαγωγής: | 400mA |
Μετρητής υπερήχων αερίων με ευρύ δυναμικό εύρος και πολλαπλές μορφές εξόδου
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Modulation: | LoRa |
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
Υπερκριτικός υπερηχητικός μετρητής αερίου
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Antenna: | External |
| Power Supply: | 3.3V |
Ακριβότητα 6 σε 1 Παρακολούθηση 2 χλμ Περιοχή 868MHz έξυπνος μετρητής αερίου Πρωτόκολλο
| Weight: | 20g |
|---|---|
| Transmission Range: | 2km |
| Protocol: | LoRaWAN |
Μετρητής υπερηχητικών αερίων με θερμοκρασία λειτουργίας από -40\u2103 έως 85\u2103
| Protocol: | LoRaWAN |
|---|---|
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
| Interface: | UART/I2C/SPI/USB |
Ηλεκτρικός μετρητής 1 KWH LoRaWAN έξυπνος ψηφιακός μετρητής παράγοντα δύναμης φάσης 220V
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος |
TimeWave τρία έξυπνη μετρώντας συσκευή DDZY2397 IoT LoRaWAN μετρητών φάσεων ηλεκτρική
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Λειτουργούσα τάση: | 80% Η.Ε των Η.Ε ~ 115% |
| Εκτιμημένο τρέχον όριο ib: | 5A |
Ενιαίος τριφασικός τύπος DTZY2397 IoT LoRaWAN μετρητών ηλεκτρικής ενέργειας
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Προσόντα: | Τριφασικός άμεσος πίνακας, τριφασικός πίνακας CT |
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 3×220/380V |
Έξυπνος IOT ενεργειακού ελέγχου πλατφορμών LoraWan μετρητής KWH ενιαίας φάσης ηλεκτρονικός
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
LoRaWAN ενιαίας φάσης ασφαλής ηλεκτρικός έξυπνος μετρητών προσδιορισμός φορτίων LoraWan πολλών χρήσεων
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 220V/3*220v/380v |
|---|---|
| Τάση εργασίας: | 80%~120% (εκτιμημένη τάση) |
| Ρεύμα βαθμολόγησης: | 5(60) A/0.25 ~ 0.5(60) Α |

