Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ lorawan energy meter ] αγώνας 212 προϊόντα.
Ασύρματος έξυπνος μετρητής αερίου LoRaWAN που επιτρέπεται για πραγματικό - έλεγχος χρονικού μακρινού ελέγχου
| Όνομα: | Έξυπνος μετρητής αερίου LoraWan |
|---|---|
| Ονομαστική ροή (m3/h): | 1.6/2.5/4.0 |
| Μέγιστη ροή (m3/h): | 2.5/4.0/6.0 |
IoT αερίου ελέγχου μετρητών έξυπνη ακριβής πληρωμή LoRaWAN του Μπιλ μετρητών αερίου έξυπνη
| Προϊόν: | Έξυπνος μετρητής αερίου LoraWan |
|---|---|
| Ονομαστική ροή (m3/h): | 1.6/2.5/4.0 |
| Μέγιστη ροή (m3/h): | 2.5/4.0/6.0 |
LoRaWAN τριφασικός ευφυής προπληρωμένος μετρητής κατανάλωσης ισχύος ενεργειακού Meterr 220V έξυπνος
| Πρότυπα: | IEC62053-21, IEC62052-11, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Προσόντα: | Τριφασικός άμεσος πίνακας, τριφασικός πίνακας CT |
| τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 3×220/380V |
Ασύρματος προηγμένος μετρώντας τηλεχειρισμός LoRaWAN IoT λύσεων υποδομής
| Όνομα: | Ευφυής πύλη |
|---|---|
| Μέγεθος (χιλ.): | 142*142*35 |
| Δίκτυο υποστήριξης: | WIFI |
Προηγμένος Bluetooth ασύρματος ευφυής LoRaWAN IoT συστημάτων υποδομής δοσολογίας
| όνομα: | Ευφυής πύλη IoT |
|---|---|
| Διαμόρφωση: | Lora |
| Μέγεθος: | 142mm*142mm*35mm |
Ακριβής έξυπνος μετρητής βιομηχανικού αερίου με εύρος θερμοκρασίας -40 °C έως +85 °C και εύρος μετάδοσης 2 χλμ.
| Weight: | 20g |
|---|---|
| Data Rate: | 0.3kbps To 50kbps |
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
Έξυπνος μετρητής αερίου Υπερήχων μετρητής αερίου με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Protocol: | LoRaWAN |
| Transmission Range: | 2km |
Έξυπνος μετρητής αερίου Υπερήχων μετρητής αερίου με εκτεταμένη εμβέλεια μετάδοσης δεδομένων 2 χλμ.
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Μετρητής φυσικού αερίου για βιομηχανική παρακολούθηση ενέργειας με ευφυή διαμόρφωση LoRa
| Product Name: | LoRaWAN Energy Meter |
|---|---|
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
| Operating Temperature: | -40℃ To 85℃ |
Έξυπνος μετρητής αερίου με υψηλή ακρίβεια, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και αυξημένη αξιοπιστία
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Dimension: | 50mm X 50mm X 20mm |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |

