Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ lorawan energy meter ] αγώνας 212 προϊόντα.
Μετρητής υπερήχων αερίου με εμβέλεια μετάδοσης 2 χλμ.
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Transmission Range: | 2km |
| Application: | Smart Grid/Smart Home/Industrial Automation |
Έξυπνο μετρητή αερίου / υπερηχητικό μετρητή αερίου - 868MHz Συχνότητα - 2km μετάδοση - ακρίβεια - 20g
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Antenna: | External |
| Frequency Range: | 868MHz |
Έξυπνο μετρητή ροής νερού με προπληρωμένο τηλεχειριστήριο και Lora / Lorawan / 4G, κρύο / θερμό μετρητή ροής, DN15/DN20/DN25
| Τύπος: | Κρύο/μετρητής ζεστού νερού |
|---|---|
| Ήρεμο ρεύμα: | <10ua> |
| Λειτουργούσα τάση: | 2.7 ~ 3,6 Β |
Έξυπνος υπερηχητικός μετρητής ροής του νερού με τον προπληρωμένο τηλεχειρισμό και τη Lora/Lorawan/4G, κρύους/καυτούς, DN15/DN20/DN25
| Τύπος: | Κρύο/μετρητής ζεστού νερού |
|---|---|
| Επικοινωνία: | Lorawan/4G |
| Ονομαστικό Caliber: | 15/20/25 χιλ. |
220V RS485 στο συλλέκτη LoRaWAN για τις περιπτώσεις επικοινωνίας IoT
| Όνομα: | RS485 στο συλλέκτη LoRaWAN IoT |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100mm*36mm*67mm |
| Αποταμίευση στοιχείων: | ≥10 έτη |
IoT 3 μετρητής LoRaWAN ηλεκτρικής ενέργειας φάσης με πραγματικό - ανάλυση χρονικών στοιχείων και απεικόνιση
| Όνομα: | Τριφασικός έξυπνος μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Προσόντα: | Τριφασικός άμεσος πίνακας, τριφασικός πίνακας CT |
| τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 3×220/380V |
Αυτόματο σύστημα δαπανών LoRaWAN συστημάτων ανάγνωσης μετρητών συλλογής πληροφοριών
| Όνομα: | Σύστημα διαχείρισης δαπανών |
|---|---|
| Αρχιτεκτονική: | B/S architecture+applet/APP+standard API |
| Ενισχυτικά όργανα: | μετρητής ηλεκτρικής ενέργειας, υδρόμετρο, μετρητής αερίου, κ.λπ. |
IOT βάσισε την ασύρματη έξυπνη υδρομέτρων Lorawan ροή ζεστού νερού τηλεχειρισμού κρύα
| όνομα: | Υδρόμετρο LoRaWAN |
|---|---|
| Εγκατάσταση: | Οριζόντιος |
| Εξουσιοδότηση: | 1,5 έτη εγγύησης |
Έξυπνος μετρητής συντήρησης νερού συσκευών μέτρησης ροής του νερού LoraWan
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο συνδετικότητας: | LoraWan |
| Ονομαστικό caliber (χιλ.): | 15/20/25 |
Ασύρματα υδρόμετρα LoRaWAN υδρομέτρων IOT έξυπνα με το σύστημα AMR
| Όνομα: | Έξυπνο υδρόμετρο IOT |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Πρωτόκολλο συνδετικότητας: | LoraWan |

