Όλα τα Προϊόντα
-
Ενεργειακός μετρητής LoRaWAN
-
Υδρόμετρο LoRaWAN
-
Μετρητής αερίου LoRaWAN
-
Έξυπνοι μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας
-
Προπληρωμένος ενεργειακός μετρητής
-
Ενεργειακός μετρητής ενιαίας φάσης
-
Τριφασικός ενεργειακός μετρητής
-
Έξυπνο υδρόμετρο IOT
-
μακρινό υδρόμετρο
-
Έξυπνος μετρητής αερίου
-
Λύσεις πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις
-
Αυτόματο σύστημα ανάγνωσης μετρητών
-
Σύστημα παρακολούθησης διανομής δύναμης
-
Προηγμένη υποδομή δοσολογίας
-
Αισθητήρας περιβαλλοντικού ελέγχου
λέξεις-κλειδιά [ lorawan energy meter ] αγώνας 212 προϊόντα.
Η ράγα KWH ψηφιακής επίδειξης DIN μετρά τον έξυπνο μετρητή ηλεκτρικής ενέργειας ενιαίας φάσης
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
COem 50Hz έξυπνος ηλεκτρικής ενέργειας μετρητής φάσης KWH 3 μετρητών ευφυής
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Έξυπνοι μετρητές DTZY2397 IoT 3 ηλεκτρικής ενέργειας ODM πολλών χρήσεων μετρητής φάσης
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Προσόντα: | Τριφασικός άμεσος πίνακας, τριφασικός πίνακας CT |
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 3×220/380V |
Τριφασικός πολυ δασμολογίων ηλεκτρικής ενέργειας μετρητών δασμολογίων μετρητής 50Hz KWH ελέγχου ασύρματος
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Πολυσύνθετος έξυπνος ευφυής τριφασικός KWH ηλεκτρικής ενέργειας μετρητής μετρητών IOT
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Η έξυπνη ηλεκτρική ενέργεια cOem IOT μετρά τον προηγμένο μετρώντας έξυπνο μετρητή πολυεθνικής συμφωνίας για τις επενδύσεις υποδομής
| Προϊόν: | Ενιαίος/έξυπνος ενεργειακός μετρητής τριών φάσεων |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
Έξυπνη διαχείριση υδρομέτρων συστημάτων δοσολογίας νερού ενιαίας φάσης IOT
| Όνομα: | Έξυπνος ενεργειακός μετρητής |
|---|---|
| Προσαρμογή: | OEM/ODM |
| Φάση: | Ενιαίος/τρία |
LoRaWAN άμεσος έξυπνος μετρητής δύναμης LoRaWAN IoT μετρητών δύναμης ενιαίας φάσης ψηφιακός για το σπίτι
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 220V/3*220v/380v |
| Ενεργός ακρίβεια μέτρησης: | Κατηγορία Ψ/1 |
LoRaWAN ασύρματος ενιαίας φάσης πολλών χρήσεων μετρητών μετρητής ηλεκτρικής δύναμης IoT ψηφιακός
| Πρότυπα: | IEC62053-21, DL/T645-2007 |
|---|---|
| Τα εκτιμημένα Η.Ε τάσης: | 220V/3*220v/380v |
| Λειτουργούσα τάση: | 80% Η.Ε των Η.Ε ~ 115% |
Ακριβότητα Έξυπνος έξυπνος μετρητής αερίου με ευρύ εύρος θερμοκρασίας (-40.C - 85.C)
| Features: | High Accuracy/Low Power Consumption/High Reliability |
|---|---|
| Frequency Range: | 868MHz |
| Transmission Range: | 2km |

